Systemy integracyjne – alternatywa dla peruk – przedłużenie włosów od czubka głowy

Przedłużanie włosów przy pomocy systemów integracyjnych na tzw. mikrosiateczce daje możliwości niedostępne tradycyjnym metodom przedłużania włosów – przede wszystkim można bezpiecznie nałożyć ilość włosów znacznie przekraczającą limity ograniczające przy pasemkach, czy taśmach, gdyż nawet 200-300g, czyli dwa razy tyle włosów, ile ma rosnących na głowie przeciętna Polka. To sprawia, że na systemy integracyjne najczęściej decydują się osoby bezkompromisowo chcące osiągnąć ilość włosów na głowie “jak gwiazdy Hollywood”. Systemy integracyjne są często wykorzystywane w filmach, na scenie, w telewizji, na planach zdjęciowych i w reklamach, ale również są doceniane przez osoby wymagające maksymalnej objętości włosów w życiu codziennym.

Aby system integracyjny był jak najlepiej dopasowany do osoby noszącej, pobierany jest pomiar głowy i podstawa jest projektowana dla konkretnej osoby – zarówno rozmiar, jak i promień krzywizny/przyleganie do głowy, jak i wielkość ok siatki, kolor, ilość, rodzaj i długość włosów. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu, udaje się osiągnąć maksymalną dyskrecję rozwiązania przy tak dużej ilości włosów.

Na etapie konsultacji, oprócz pomiaru głowy i zaprojektowania podstawy, wybiera się rodzaj, długość, kolor włosów oraz planowaną fryzurę i ustala się ze stylistą pożądany efekt “po”. Okres oczekiwania na przygotowanie systemu integracyjnego na konkretne zamówienie wynosi “kilka” miesięcy, w trakcie których zazwyczaj stosowane są klasyczne metody przedłużania włosów, aby nie zwiększać drastycznie ilości włosów na głowie po założeniu systemu w stosunku do własnych włosów na głowie i aby rozwiązanie to pozostało niewidoczne dla osób postronnych.

W zależności od zastosowanego rozwiązania, możliwa jest samodzielna korekta systemu przez osobę noszącą w domu lub konieczna jest wizyta w salonie co 4-8 tygodni. Bardzo istotna jest dobra komunikacja ze stylistą i dobór odpowiedniego rozwiązania do danego rodzaju włosów i planowanej fryzury, gdyż zmiany w systemie po założeniu są możliwe jedynie w pewnym zakresie zmiany fryzury i ułożenia na głowie, ale nie w założeniach rozwiązania.

Systemy integracyjne są idealnym rozwiązaniem dla bardzo wymagających osób, pragnących uzyskać zagęszczenie już od samej korony głowy, ceniących sobie elegancję i dyskrecję. Metoda dla osób z problemami łysienia, hormonalnym osłabieniem włosów, po chemioterapii lub wymagających efektu burzy włosów – wymaga dogłębnego zbadania problemu, dopasowania struktur i kształtu systemu do stanu skóry i włosów. Nasze systemy są precyzyjnie, ręcznie przygotowywane na indywidualne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami pacjenta. Pozwalają nosić prawie każdą fryzurę, bez obaw o odsłaniające się łączenia przy silnym podmuchu wiatru, bądź przy wysokich upięciach (czego czasem nie można uniknąć w przypadku tradycyjnych metod ). Zgodnie z życzeniem pacjenta, możliwe jest wykonanie dowolnych fryzur i koloru (np. ombre, balejaż).

Możliwość całkowitej personalizacji i dopasowania do problemu i oczekiwań pacjenta daje gwarancję zadowolenia. Każdy system składa się z podstawy, której kształt może być dowolny – każdorazowo dobierany na wymiar, złożony z materiałów i struktury najodpowiedniejszych dla danej osoby – oraz włosów, dobieranych tak jak włosy do przedłużania. IntegrationSkin może być przeznaczony na fragment głowy lub na całą głowę. Trwałość systemu zależy od rodzaju zastosowanej podstawy oraz włosów.

Najczęściej stosowane są systemy składają się z siatki o kwadratowych okach różnej wielkości (w zależności od potrzeb), w połączeniu z mikroskórą. Przez oka siatki przeciąga się włosy z głowy i miesza się je z włosami z systemu integracyjnego, natomiast mikroskóra jest mocowana w miejscach pozbawionych włosów lub przedziałka, dla uzyskania jeszcze bardziej naturalnej fryzury.

Dzięki IntegrationSkin pacjenci z bardzo krótkimi włosami (nawet 2cm) mogą przedłużyć i zagęścić swoją fryzurę.

Korekta jest wykonywana co 2-5 tygodni, w zależności od tempa wzrostu włosów. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość zastosowania automatycznego zakładania, co pozwoli samodzielnie wykonywać korektę.

zmianychorobowe

kobieta 48 lat , zmiany chorobowe spowodowane nadczynnością tarczycy i wiekiem

po zabiegu

kobieta po zabiegu z wykorzystaniem IntegrationSkin na koronie głowyZadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281