LED Hair Laser – Obudź swoje włosy.

Laserowa Terapia Wypadania Włosów

Jak działa urządzenie LED Hair Laser?

LED Hair Laser opiera się na technologii Low Level Laser Therapy (LLLT), która między innymi poprzez zwiększenie ukrwienia skóry głowy i cebulek włosów stymuluje wzrost włosów.

Unikalne światło lasera penetruje głęboko tkanki skóry, gdzie pobudza mikrocyrkulację, wspomaga
metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Co więcej europejskie badania potwierdzają, że LLLT zapewnia lepsze ukrwienie cebulki włosa,
zmniejsza podrażnienia oraz energetyzuje obumierające komórki prowadząc do wzrostu włosów grubszych i zdrowych.

Stwierdzono zatrzymanie progresji utraty włosów u 85% pacjentów. Stwierdzono również, że LLLT odbudowuje i poprawia jakość włosów z przynajmniej 25% wzrostem objętośći włosa.
Przynosi ulgę w problemach skóry głowy. Leczy stany zapalne skóry głowy.

Krótko mówiąc, fala świetlna wytwarzana przez system Laser Hair Care stymuluje nasze włosy do rośnięcia, poprawia kondycję włosów jak również cebulek włosa i skóry głowy.

Jest to jeden z niewielu skutecznych sposobów na łysienie, jakie daje nam nowoczesna technologia. Zabiegi pozostają przy tym całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne. Nowe rozwiązanie Low Level Laser Therapy – sposób na wypadające włosy.

Przebieg zabiegu

Zabiegi LED Hair Laser wykonuje się zawsze w seriach. Częstotliwość wykonywania zabiegu, jak również ilość serii jest ustalana w zależności od indywidualnych cech ze specjalistą.

Wskazania do zabiegu:

Wypadanie włosów.
Łysienie polekowe.
Łysienie typu męskiego.
Przerzedzenie włosów związane z wiekiem.
Wypadanie włosów po przebytej chorobie.
Włosy słabe, zdewitalizowane, matowe, suche.
Włosy cienkie.
Wolny wzrost włosów.
Włosy wypadające na tle łojotoku skóry głowy.

Lecznicze czerwone światło…

Światło wytwarzane przez diody LED użyte w urządzeniu LED Hair Laser emitują światło o czerwonej barwie, długości fali ok. 640nm oraz właściwościach geno-biologicznych fali świetlnej.

Energia świetlna jest absorbowana przez ciało w formie nietermicznych fotonów wiązki światła. Ciało absorbuje zewnętrzną energię na poziomie komórek i transformuje energię świetlną w chemiczną, która wspomaga proces gojenia tkanek wraz z szerokim działaniem pobocznym.

Dobry wpływ na skórę głowy

Poprzez swoje funkcje LED Hair Laser wpływa na skórę poprawiając jej elastyczność. Pomaga osiągać bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźniania procesów starzenia,
dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi tradycyjnymi metodami pielęgnacji skóry.
Jest szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby skóry dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia i alergii. Co więcej proces leczenia jest prosty, wygodny, nowoczesny i skuteczny.

Czy to jest zabieg dla mnie?
Jeśli tylko któreś ze wskazań podanych powyżej dotyczy Ciebie, to tak! LED Hair Laser jest odpowiedni dla Ciebie bez względu na wiek, płeć czy też kolor włosów. Przeciwwskazania są bardzo rzadkie, ale dla pełnego bezpieczeństwa leczenia, na początku przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem.

Zdjęcia przed i po:

laser-przed-po

LaserComb – Szczotka Laserowa

Uzupełnieniem, bądź alternatywą dla terapii laserowej jest korzystanie z Laserowej Szczotki (LaserComb) – to urządzenie, którego regularne stosowanie powoduje widoczną poprawę zdrowia włosów, a także wyraźny ich odrost. Dzięki niemu włosy stają się grubsze oraz mocniejsze. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne w stosowaniu, nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, a jego oddziaływanie dotyczy jedynie miejsc dotkniętych problemem łysienia.

Szczotka laserowa, to jeden z niewielu produktów zaaprobowanych przez FDA (Food and Drug Administration). W roku 2007 FDA uznała LaserComb za skuteczny sposób leczenia łysienia u mężczyzn (kobiety także uważają go za skuteczne narzędzie w walce z ich problemem łysienia, jednak komisja dopiero pracuje nad raportem o potwierdzeniu jego działania). Nie tylko zresztą badania potwierdzają jego skuteczność – świadczy też o tym liczba ponad 90% zadowolonych klientów z 69 krajów, którzy w swoich opiniach potwierdzają:

  • zwiększenie ilości włosów oraz ich grubości,
  • szybszy wzrost włosów,
  • kolor włosów staje się ciemniejszy, dzięki czemu nie widać siwych włosów,
  • włosy stają się silniejsze,
  • poprawia się ich wygląd,
  • brak łupieżu, podrażnień i swędzenia skóry głowy.

LaserComb wygląda jak szczotka do włosów, w której pomiędzy dwoma rzędami zębów znajduje się 9 punktów emitujących laserowe światło o niewielkiej mocy. Każdy włos w swoim cyklu przechodzi przez 3 fazy: wzrostu (anagenową), przejściową (katagenową) i spoczynku (telogenową). Światło lasera oddziałuje na włosy we wszystkich etapach. Dostarcza energii do wzrostu w fazie pierwszej, uaktywnia korzeń do produkcji nowego włosa w fazie drugiej i stymuluje cebulki włosowe w fazie trzeciej.

Zakup produktu LaserComb na pewno się szybko zwróci. Zaoszczędzimy na wizytach w gabinetach lekarskich. Zresztą, stosowanie lasera we własnym domu, kiedy akurat mamy czas jest znacznie wygodniejsze od uczęszczania na umówione wizyty do przychodni. To sprawia, że możemy go używać znacznie częściej, a to przekłada się na efekty terapii.

Zabiegi

Terapię laserową skóry głowy i włosów można wykonywać w profesjonalnym salonie, klinice, bądź gabinecie dermatologicznym, albo w domu, gdyż dostępne są urządzenia zastosowania domowego – zapraszamy do pobrania materiałów informacyjnych na temat urządzeń wykorzystujących laser w leczeniu łysienia i do poprawy kondycji skóry głowy i włosów.

Oaze

Profesjonalne urządzenie do laserowej terapii skóry głowy i włosów – „Oaze”

Słabe, przerzedzone włosy, to zjawisko coraz bardziej powszechne. Choroby cywilizacyjne i tryb życia nowoczesnego społeczeństwa nie sprzyja utrzymaniu zdrowych, mocnych włosów. Genetyczne obciążenie cywilizacji skutkuje coraz częściej występującymi problemami łysienia zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Żywność spożywana na co dzień nie dostarcza do organizmu odpowiedniej ilości składników odżywczych potrzebnych do utrzymania zdrowych włosów, wiele kosmetyków zamiast wspierać, obciąża włosy, szczególnie jeśli są niskiej jakości lub źle dobrane do danej osoby.

Dotychczas stosowane środki walki z łysieniem nie spełniały oczekiwań osób chcących odzyskać, czy chociażby zatrzymać włosy na głowie. Wielokrotny zawód po zawierzeniu reklamie spowodował dużą nieufność, czy wręcz zupełny brak wiary w możliwość pokonania łysienia.

W trakcie badań klinicznych nad zastosowaniem lasera w chirurgii, jako skutek uboczny, zaobserwowano poprawę kondycji skóry wokół miejsca oddziaływania lasera oraz wzmożoną aktywność mieszków włosowych. Dalsze testy i próby z różnymi długościami fal lasera, doprowadziły do stworzenia urządzeń znajdujących zastosowanie w kosmetyce i trychologii – powodujących wzmożoną produkcję kolagenu przez skórę i stymulację komórek, w tym mieszków włosowych, do regeneracji. Dodatkowe efekty na skórę głowy w postaci zatrzymania wypadania włosów i stymulację do wytwarzania nowych włosów, a także poprawę przyswajalności substancji odżywczych przez włosy ze skóry głowy, zostały okrzyknięte rewolucyjnym, na obecną chwilę najdoskonalszym i najmniej inwazyjnym sposobem na walkę z łysieniem.

Laser ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE (w tym również Medical CE) oraz amerykańskiej F&DA.

Oaze

Oaze jest urządzeniem wykorzystującym zjawiska opisane powyżej do zatrzymania wypadania włosów oraz pobudzania mieszków włosowych do produkcji nowych włosów, przy wykorzystaniu niskoenergetycznego lasera – LLLT, czyli Low Level Laser Therapy. Włosy odrastają w miejscach, gdzie nastąpiła ich utrata – w zakolach, na czubku głowy, a także w miejscach pourazowych, o ile mieszki włosowe nie są martwe lub nieodwracalnie uszkodzone.

Dzięki laserowej terapii skóry głowy i włosów odzyskasz nowe, zdrowe i mocne włosy, bez skutków ubocznych, bólu, czy konieczności wydawania pieniędzy na nieskuteczne preparaty, czy dodatkowe zabiegi. Już sama laseroterapia daje niewiarygodne rezultaty, a co najważniejsze – metoda jest skuteczna i trwała!

Oaze hamuje wypadanie włosów oraz przyspiesza i wzmaga porost włosów bezboleśnie oraz bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Rezultaty potwierdzone wynikami badań klinicznych oraz certyfikatami, w tym medycznymi, gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność terapii.

Wystarczy spróbować – efekt gwarantowany w każdym wieku!

Gęste rozmieszczenie diod laserowych gwarantuje równomierne naświetlanie skóry głowy, a funkcja masująca urządzenia poprawia krążenie w skórze głowy i pojemność naczyń włosowatych, tym samym zapewniając lepszą przyswajalność substancji odżywczych ze skóry głowy dla mieszków włosowych i włosów. Rozmieszczenie elementów stymulujących wiąże się z funkcją akupresury i rozluźnienia napięcia mięśni, jakie może być generowane na skórze głowy, szczególnie przy stresującym trybie życia, bądź silnych emocjach.

Udokumentowane i udowodnione działanie oaze

Każda osoba jest inna i inaczej reaguje na leczenie. Podobnie przy laseroterapii, można zauważyć różne reakcje osób korzystających – jedni odczuwają różnicę już po trzeciej 18-minutowej sesji, podczas gdy inni chwalą się pierwszymi rezultatami dopiero po dwóch tygodniach stosowania Oaze. Niezaprzeczalnym faktem jest poprawa kondycji włosów wszystkich osób korzystających z laserowej terapii skóry głowy i włosów (mocniejsze, zdrowsze włosy, zdrowe, duże cebulki włosów), a także odrastanie włosów w miejscach, gdzie nastąpiła ich utrata. Im wcześniej zostanie zastosowana terapia, tym lepsze osiągnie się efekty. Najlepsze rezultaty uzyskuje się u osób między 20 a 30 rokiem życia, gdyż w tym wieku znakomita większość mieszków włosowych jest jedynie uśpiona. Im osoba korzystająca z Oaze jest starsza, tym mniej mieszków włosowych jest „do odratowania”, niemniej jednak rezultaty są widoczne również u osób po 60 roku życia!

W prostych słowach – laseroterapia daje informację mieszkom włosowym „produkuj włosy”. Zaprzestanie laseroterapii, to wyłączenie tej informacji i powrót do normalnej utraty włosów sprzed stosowania Oaze.

Pobierz plik informacyjny: Oaze – leczenie łysienia