Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę…

Beauty-for-You rekomenduje zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów Polek – włosach słowiańskich Beauty-for-You, włosach Balmain Hair lub włosach dziewiczych.

W naszym salonie w Krakowie prowadzimy sklep, w którym na sprzedaż udostępniamy jedynie włosy najwyższej jakości.

Włosy słowiańskie

Włosy Słowiańskie Beauty-for-You to bezkonkurencyjna gwarancja jakości, której zaufały tysiące Kobiet w Polsce i na Całym Świecie. Potwierdzeniem są liczne współprace z Klientkami indywidualnymi, jak również renomowanymi salonami fryzjerskimi świadczącymi usługi zagęszczania i przedłużania włosów. 

Włosy Słowiańskie cenione są za swoją strukturę, miękkość i połysk, a przede wszystkim za naturalny efekt uzyskany przy ich użyciu.

Co nas wyróżnia?

 • Ponad 12-letnie doświadczenie
 • Tysiące wykonanych zabiegów przedłużania włosów
 • Tysiące zadowolonych Klientek w Polsce i na Świecie
 • Pasja i radość z dostarczania produktów najwyższej jakości
 • Prowadzenie szkoleń z przedłużania i zagęszczania włosów od 2009 roku, potwierdzone wpisami do oficjalnych rejestrów instytucji szkoleniowych
 • Wprowadzenie na Polski rynek innowacyjnych metod przedłużania włosów oraz nowoczesnych urządzeń do przedłużania włosów – własne linie produktowe m.in. LASER EXTEND, Ultradźwięki PREMIUM, Ultradźwięki PREMIUM Plus, Tricho-Cam
 • Pozyskiwanie włosów słowiańskich w ramach własnej sieci skupu włosów
 • Możliwość zakupu włosów pod każdą postacią – począwszy od niefarbowanych kitek tzw. włosów dziewiczych, przez kitki farbowane, aż po gotowe do założenia produkty do przedłużania włosów – włosy w pasmach, na taśmach do metody “kanapkowej”, taśmach na klipsach, czy wreszcie zaawansowane systemy uzupełnień włosów na tzw. mikrosiateczce, czy mikroskórze – systemy integracyjne

Dlaczego warto wybrać Włosy Słowiańskie Beauty-for-You?

Włosy Słowiańskie jakościowo porównywalne są z Włosami Dziewiczymi, jednak dzięki poddaniu ich lekkiej obróbce występują w większym zakresie kolorystycznym. To aż 30 odcieni, spośród których Klientka może wybrać najbardziej zbliżony do swoich włosów. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż jeżeli nie można idealnie dopasować koloru warto wybrać odcień o ton jaśniejszy od naturalnych włosów Klientki. Włosy Słowiańskie można tonować i przyciemniać, co pozwala ostatecznie na uzyskanie idealnego efektu.  

Struktura Włosów Słowiańskich jest najbardziej zbliżona do włosów Polek, a co za tym idzie stanowi dla nich dedykowany wybór. Dodatkowo na jakość włosów wpływa cięcie ich zgodnie z kierunkiem łuski tworząc tzw. REMY. Zastosowanie tego zabiegu zapobiega późniejszemu plątaniu się włosów.   

Włosy do przedłużania można wybierać nie tylko z bogatej gamy kolorystycznej, ale również z kilku dostępnych długości. Co więcej Beauty-for-You posiada w swojej ofercie Włosy Słowiańskie:

 • proste podatne – dedykowane osobom, których naturalna struktura włosa również jest prosta i lekko podatna na zabiegi w postaci kręcenia, czy falowania, nadany kształt lokówką bądź prostownicą utrzymuje się jak na naturalnych włosach. 
 • falowane – chociaż rozprostują się po pierwszym myciu, będą bardziej podatne niż włosy proste na stylizacje w postaci kręcenia, czy falowania.
 • kręcone – efekt skrętu uzyskany dzięki zastosowaniu trwałej ondulacji zachowa pierwotny efekt nawet po wielu myciach. 

Zastanawiając się nad wyborem najlepszej wersji dla siebie warto odpowiedzieć na pytanie: jaki efekt chcemy uzyskać. Pamiętajmy przy tym, że nawet najwyższej jakości włosy wymagają stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz codziennej pielęgnacji. Dla zjawiskowego efektu warto włosy przedłużane poddawać lekkiej stylizacji jak np. uniesienie na szczotce, ale uwaga – włosów doczepianych nie “wyciągamy na szczotce” z jednoczesnym podgrzewaniem suszarką – może to rozpuszczać łączenia i powoduje nadmierne wyczesywanie włosów z łączeń. Dzięki wysokiej jakości Włosy Słowiańskie Beauty-for-You mogą być także poddawane stylizacji na ciepło jak suszenie, kręcenie, czy prostowanie. 

Włosy Słowiańskie Beauty-for-You w pasemkach dostępne z  końcówką typu:

 •  FLAT: przystosowane do założenia metodą ultradźwiękową lub keratynową na ciepło (zakładane za pomocą zgrzewarki).
 • STICK: przystosowane do założenia pod mikroringi i tulejki. 
 • a także w ograniczonej ilości, długości i kolorystyce EASY-LOOP, tzw. “pętelki”

Waga pasemek została dobrana optymalnie – tak, aby doczepione pasma były bezpieczne dla cebulek włosów naturalnych, nie obciążając ich, umożliwiając tym samym ich dalszy wzrost.

Włosy słowiańskie Beauty-for-You dostępne są również w puklach, na taśmach, w postaci gotowych dopinek.

W kilku słowach o pielęgnacji Włosów Słowiańskich Beauty-for-You.

Świadoma pielęgnacja włosów jest kluczowa jeśli chcemy, aby zjawiskowy efekt uzyskany w salonie utrzymywał się jak najdłużej. Włosy Słowiańskie farbowane można nosić nawet 18 miesięcy (włosy ciemne) przy zachowaniu zasad prawidłowej pielęgnacji i regularnych korekt włosów przedłużanych. Jeśli mówimy o włosach jasnych – blondach – okres ten jest krótszy o połowę, a więc 9 miesięcy, ze względu na poddanie ich intensywnej dekoloryzacji. Pielęgnacja dedykowanymi kosmetykami marki Beauty-for-You pozwoli odpowiednio nawilżyć oraz domknąc łuskę włosa, dzięki temu włosy mogą być wykorzystane ponownie do zabiegu zagęszczania i przedłużania.

Najważniejsze zasady pielęgnacji oraz gwarancję na zakupione Włosy Słowiańskie zamieszczone zostały na specjalnej Karcie Gwarancyjnej przedstawianej Klientkom każdorazowo przed wykonaniem usługi przedłużania. 


Włosy Balmain Hair

Balmain

Włosy znanej na Świecie marki Balmain Hair są miękkie, lśniące, podatne na zabiegi stylizacyjne, strukturalnie grubsze i sztywniejsze, niż włosy słowiańskie, lecz o równie wysokiej jakości, a dzięki większej grubości, bardziej odporne na zabiegi stylizacyjne i niewłaściwą pielęgnację. Włosy Balmain Hair, dostępne w sprzedaży w naszym sklepie, objęte są 6-miesięczną gwarancją, chociaż rzeczywisty okres noszenia jest zazwyczaj dłuższy – zbliżony do okresu noszenia włosów słowiańskich Beauty-for-You. Cena naturalnych włosów do przedłużania Balmain Hair jest nieco wyższa, niż włosów słowiańskich.


Włosy dziewicze

Dla najbardziej wymagających Klientów, w naszym sklepie w Krakowie, posiadamy na sprzedaż komplety włosów dziewiczych, czyli włosów ciętych z głów dzieci, nigdy nie farbowane, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Włosy dziewicze są indywidualnie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania, włosy dziewicze można nosić najdłużej i są najbardziej cenione za miękkość, połysk i trwałość. Cena przedłużania włosów lub zagęszczania włosów na włosach dziewiczych jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego kompletu włosów naturalnych.


Jakość włosów Hairdreams

Hairdreams
Logo Hairdeams

Firma Hairdreams to światowa marka wykorzystująca najwyższą jakość włosów po obróbce chemicznej. Włosy charakteryzują się dużą trwałością koloru i blasku, witalnością i zdrowym wyglądem.

Do wyboru są dwie jakości włosów 5 GWIAZDKOWA i 7 GWIAZDKOWA SPECIAL.

Jakość 5 GWIAZDKOWA jest pozyskiwana z włosów ciemnych i delikatnie rozjaśniana. Okres użytkowania wynosi od 4 do 6 miesięcy (nie ma możliwości wykonania rebondingu – włosy po zdjęciu nie nadają się do ponownego nałożenia)
Jakość 7 GWIAZDKOWA SPECIAL – włosy są ręcznie selekcjonowane i rozjaśniane maksymalnie o jeden ton, dzięki czemu ich trwałość sięga nawet 1,5 roku. Włosy są wielokrotnego użytku.

Oprócz najwyższej jakości włosów, dostępnych na sprzedaż w sklepie Beauty-for-You w Krakowie, polecamy także zestawy znakomitych kosmetyków do ich pielęgnacji.