Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę…

Beauty-for-You rekomenduje zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów Polek – włosach słowiańskich Beauty-for-You, włosach Balmain Hair lub włosach dziewiczych.

W naszym salonie w Krakowie prowadzimy sklep, w którym na sprzedaż udostępniamy jedynie włosy najwyższej jakości.

Włosy słowiańskie

Beautyforyou
Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Włosy słowiańskie Beauty-for-You są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym – włosy są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, poddawane lekkiej obróbce. Cena włosów słowiańskich na sprzedaż w sklepie Beauty-for-You jest dzięki temu niższa, od włosów koszernych.

Włosy słowiańskie 2

Włosy bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co zapobiega ich plątaniu, są miękkie, farbowane w trakcie obróbki na około 30 kolorów. Duża gama kolorystyczna sprawia, że są one najpopularniejsze wśród profesjonalnych stylistów przedłużania włosów salonu Beauty-for-You w Krakowie. Można je zamawiać w strukturze prostej lub, na specjalne zamówienie, falowanej, ewentualnie kręcone (skręt jest im nadany poprzez zrobienie trwałej).

Ogólnie włosy po obróbce wymagają dużego nawilżenia i odpowiedniej dbałości. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym prostowaniu i kręceniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji, włosy można nosić do 18 miesięcy  – po takim czasie, krótszym w przypadku nieodpowiedniej pielęgnacji, włosy tracą połysk, a łuska włosa pozostaje otwarta, co może powodować plątanie i trudności w użytkowaniu. W przypadku blondów, okres noszenia włosów jest krótszy o połowę, gdyż włos został poddany intensywnej dekoloryzacji, co wpływa na ich krótszą trwałość. W celu bezproblemowego noszenia włosów przedłużanych, zapytaj swojego stylistę o najwyższej jakości włosy do przedłużania, dobrane do nich kosmetyki pielęgnacyjne, zasady pielęgnacji oraz gwarancję na włosy, które znajdują się w sprzedaży w sklepie Beauty-for-You w Krakowie.


Włosy Balmain Hair

Balmain

Włosy znanej na Świecie marki Balmain Hair są miękkie, lśniące, podatne na zabiegi stylizacyjne, strukturalnie grubsze i sztywniejsze, niż włosy słowiańskie, lecz o równie wysokiej jakości, a dzięki większej grubości, bardziej odporne na zabiegi stylizacyjne i niewłaściwą pielęgnację. Włosy Balmain Hair, dostępne w sprzedaży w naszym sklepie, objęte są 6-miesięczną gwarancją, chociaż rzeczywisty okres noszenia jest zazwyczaj dłuższy – zbliżony do okresu noszenia włosów słowiańskich Beauty-for-You. Cena naturalnych włosów do przedłużania Balmain Hair jest nieco wyższa, niż włosów słowiańskich.


Włosy dziewicze

Włosy dziewicze

Dla najbardziej wymagających Klientów, w naszym sklepie w Krakowie, posiadamy na sprzedaż komplety włosów dziewiczych, czyli włosów ciętych z głów dzieci, nigdy nie farbowane, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Włosy dziewicze są indywidualnie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania, włosy dziewicze można nosić najdłużej i są najbardziej cenione za miękkość, połysk i trwałość. Cena przedłużania włosów lub zagęszczania włosów na włosach dziewiczych jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego kompletu włosów naturalnych.


Jakość włosów Hairdreams

Hairdreams
Logo Hairdeams

Firma Hairdreams to światowa marka wykorzystująca najwyższą jakość włosów po obróbce chemicznej. Włosy charakteryzują się dużą trwałością koloru i blasku, witalnością i zdrowym wyglądem.

Do wyboru są dwie jakości włosów 5 GWIAZDKOWA i 7 GWIAZDKOWA SPECIAL.

Jakość 5 GWIAZDKOWA jest pozyskiwana z włosów ciemnych i delikatnie rozjaśniana. Okres użytkowania wynosi od 4 do 6 miesięcy (nie ma możliwości wykonania rebondingu – włosy po zdjęciu nie nadają się do ponownego nałożenia)
Jakość 7 GWIAZDKOWA SPECIAL – włosy są ręcznie selekcjonowane i rozjaśniane maksymalnie o jeden ton, dzięki czemu ich trwałość sięga nawet 1,5 roku. Włosy są wielokrotnego użytku.

Oprócz najwyższej jakości włosów, dostępnych na sprzedaż w sklepie Beauty-for-You w Krakowie, polecamy także zestawy znakomitych kosmetyków do ich pielęgnacji.

Sklep