Zagęszczanie włosów na siatce – system integracyjny Integration Skin – tzw. „mikrosiateczka”

System integracyjny Integration Skin, to rewolucja w dziedzinie uzupełniania włosów i rewelacyjna alternatywa dla zabiegów chirurgii kosmetycznej. Mikrosiateczka stosowana do zagęszczania włosów w pełni integruje się z włosami naturalnymi, zapewniając dyskrecję w trakcie noszenia. Uzupełnianie włosów za pomocą siatki, to doskonałe rozwiązanie ubytków włosów już od czubka głowy, które jest bezinwazyjne, bezpieczne i wygląda naturalnie.

Stosując u Klientów system integracyjny, zawsze skrupulatnie wybieramy rodzaj włosów, ich długość i kolor, aby przedłużenie wyglądało jak najbardziej naturalnie, łączenia były dyskretne i wygodne w noszeniu, a włosy wyglądały jak najlepiej.

Specyfika zagęszczania włosów na siatce

Przed każdym zabiegiem zagęszczania włosów za pomocą mikrosiateczki, konieczna jest konsultacja ze stylistą, który dopasuje system integracyjny danej osoby i jej konkretnych potrzeb. Na tym etapie wybierane są również parametry siatki. Aby siateczka idealnie przylegała do głowy, stylista określa promień krzywizny i przyleganie siatki, a następnie jej rodzaj, wielkość, długość oraz kolor uzupełnianych włosów. Bardzo istotna jest konsultacja ze stylistą i dobór odpowiedniego rozwiązania do danego rodzaju włosów i planowanej fryzury. Siatka z indywidualnie dopasowanymi włosami przygotowywana jest na zamówienia dla konkretnej osoby, co trwa zazwyczaj kilka miesięcy.

W celu zagęszczenia włosów naturalnych, delikatna, prawie niewidoczna, specjalna siatka (zwana „mikrosiateczką”), do której umocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy, zostaje wpleciona we włosy rosnące na głowie. Efektem zastosowania tej metody są gęste, naturalnie zagęszczone włosy, a doczepianych pasm praktycznie nie można odróżnić od naturalnej czupryny.

Mikrosiateczka zapewnia zagęszczenie włosów już od samej korony głowy, a efekt gęstej fryzury utrzymuje się 1-2 miesiące. Po upływie 4-8 tygodni zalecana jest korekta systemu integracyjnego w salonie, ale istnieje również możliwość samodzielnego poprawienia siateczki w domu – uzależnione jest to od wybranego sposobu mocowania i rodzaju podstawy systemu. Wszystkie osoby zainteresowane zagęszczaniem włosów na siatce, zapraszamy do Kliniki Włosów Beauty-for-You lub telefonicznego kontaktu w celu umówienia się na wizytę w swoim mieście, w jednym z naszych salonów partnerskich.
Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281