Ultradźwięki, to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania włosów, skutecznie wypierająca zabiegi tzw. „na ciepło”. Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji”, a urządzenie korzystające z innowacyjnych właściwości ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, jest bezpieczne, nie nagrzewa się i nie niszczy struktury włosów. W naszej Klinice Włosów w Krakowie oraz w salonach w całej Polsce, zabieg wykonywany jest w sposób zupełnie bezinwazyjny, za pomocą nowoczesnego aparatu, który emitując fale ultradźwiękowe umożliwiające formowanie trwałych łączeń włosów doczepianych. Sprzęt emitujący ultradźwięki działa punktowo i bardzo precyzyjnie, a dzięki temu łączenia włosów naturalnych i doczepianych są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do tych, wykonywanych w ramach innych zabiegów doczepiania włosów. Brak potrzeby nagrzewania urządzenia do wysokich temperatur zapewnia komfort i ochronę włosów podczas zabiegu. Czas wykonania skrócony zostaje do minimum, a trwałość łączeń jest wyjątkowo wysoka.
Przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą ultradźwięków sprawia, że włosy są chronione w największym możliwym stopniu, a otrzymany efekt jest bardzo naturalny. Nawet przy częstym stosowaniu metody korzystającej z ultradźwięków, włosy pozostają całkowicie zdrowe i zachowują swoją strukturę oraz zdolność do regeneracji.

Ultradźwięki – gwarancja pięknej, naturalnej fryzury

Zabieg przedłużania włosów ultradźwiękami, w naszych salonach w Krakowie i innych miastach wykonywany jest wyłącznie przez profesjonalnych stylistów, co gwarantuje:

  • mocne, ale jednocześnie dyskretne łączenia włosów naturalnych z doczepianymi,
  • nieplączące się pasma włosów,
  • bezpieczne dla struktury włosa urządzenie spajające pasma,
  • możliwość uzyskania pięknego, naturalnego efektu przedłużenia i zagęszczenia włosów,
  • możliwość wykorzystania metody nawet na bardzo cienkich i delikatnych włosach.

Doczepianie włosów ultradźwiękami – nr 1 na rynku fryzjerskim!

W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie oraz salonach partnerskich w całej Polsce śledzimy na bieżąco fryzjerskie trendy i podążamy za aktualnymi tendencjami w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów. Nasi styliści fryzur, to wyłącznie doskonale wykwalifikowani profesjonaliści, którzy korzystając z innowacyjnych metod, potrafią wyczarować fryzurę marzeń na głowie każdej Klientki. Nasza główna siedziba znajduje się przy ul. Alfreda Dauna 44 w Krakowie, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientek, rozszerzyliśmy sieć salonów partnerskich oferujących nasze usługi – na wizytę doczepiania włosów możesz umówić w niemal każdym większym mieście na terenie Polski i zagranicą. Zapraszamy do kontaktu z naszą Centralą w Krakowie, w celu umówienia spotkania ze stylistą w Twoim mieście – tel. (+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady lub (+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów.