Przedłużanie włosów na żyłce – HairDress

Przedłużanie włosów przy pomocy Balmain Hair HairDress jest najwygodniejszym sposobem szybkiego założenia włosów do sesji zdjęciowej lub na wybieg dla modelek – nie wymaga żadnej stylizacji, wykonywania łączeń, ani dopinania klipsów. Włosy utrzymują się na głowie na żyłce, która umiejscowiona w specjalnie wydzielonym poprzecznym przedziałku na czubku głowy, przytrzymywana jest w miejscu przez włosy rosnące na głowie.

Metoda bardzo szybka do założenia i zdjęcia, nie wymaga żadnych umiejętności stylizacyjnych, ale nie jest to metoda trwała – nie nadaje się do chodzenia przez cały dzień, ani do żadnej aktywności fizycznej (taniec, aerobik, siłownia odpadają). Nosząć HairDress trzeba mieć na uwadze z jednej strony ogromna wygodę i możliwość szybkiej zmiany fryzury, a z drugiej strony ograniczone możliwości układania włosów i nietrwałość rozwiązania – możliwość zdjęcia silniejszym szarpnięciem. Dla silnego łączenia niektórzy styliści przyszywają HairDress do warkocza zaplecionego na głowie – metoda tissage.

Efekt przedłużenia uzyskiwany przy pomocy HairDress jest podobny do efektu uzyskiwanego przy pomocy dopinek metodą Clip-On lub Balmain Hair DoubleHair – włosy powinny być luźno rozpuszczone i ewentualnie wystylizowane. Wykorzystanie HairDress do upięć wymaga zastosowania autorskich technik stylizacyjnych.

HairDress występuje zarówno w wersji z włosów naturalnych, jak i z włosów syntetycznych w długościach od 25cm do 55cm. Kolory HairDress są przystosowane przede wszystkim dla osób farbujących włosy i nie odróżniają się nawet u osób z dużym odrostem na głowie – przygotowany kolor, to bardzo wysokie ombre, które może pomóc w integracji z włosami na głowie o niejednolitej kolorystyce, a jednocześnie pozostaje niewidoczne u osób z jednolitym kolorem dając bardzo naturalny efekt.

Osoby ceniące wygodę i okazjonalnie potrzebujące spektakularnego efektu (np. na czerwonym dywanie) zagęszczają lub delikatnie przedłużają sobie włosy na stałe na najbardziej dyskretne metody, np. LASER EXTEND lub Infralight i okazjonalnie zakładają HairDress.
Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281